söndag 24 oktober 2010

Kifle ne forme mufinsash
4 kommentarer:

 1. keto reqeta qe jane te publikuara jane vetem titujt edhe fotot kurse perbersit si pregtaiten nuk jane a ben ti shenoni edhe perbersit

  SvaraRadera
  Svar
  1. Leonora po me vie keq ka koh nuk e kam qel faqen dhe ka her qe mundohem me e perpunu faqen me i shkru recetat por jam be dembele hehe ..se shpejti te premtoj qe kam me i shkru te gjitha recetat edhe shum tjera :)

   Radera
 2. a mundeni me ma tregu ket receptin,se shum te mira po duken, flm shum minka

  SvaraRadera
 3. ju lutem a bon recetin

  SvaraRadera