måndag 14 september 2009

Ka her kisha deshir ta hapi nje blog ,por, por si te arsyetohem tash ,nuk di si ta bej
Ermiri nuk po ka kohe Genci po priton dhe keshtu ditet shkojn dhe si duket ia fillova ,,,urrrraaaa,,,po ndoshta do te arij te boj diqka qe do te me terheq te kaloj pak kohe duke u shoqrua me vetvehten...hahhahah..me fat a...
E kam paramendu te jet ky blog diqka si nje ditar i imi
..po sa do te arij te mesohem
te shoqrohem me te ta shofim...lycka till do te thoshin suedisht...

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar